keyboard_arrow_up

Televízia – Sledujte televíziu 21. storočia

Sledujte TV

kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení

Timeshift

Už nikdy nepremeškajte ani sekundu programu, ktorý sledujete! S funkciou Timeshift si program kedykoľvek pozastavíte alebo sa vrátite v čase, ak ste niečo nestihli. A to až o celých 7 dní u vybraných programov a 50 hodín u všetkých ostatných! S touto funkciou sa stanete skutočným pánom Vašej televízie.

Skúšobná doba 14 dní
ZADARMO

Vyskúšajte si všetky výhody moderného sledovania televízie! Základný balíček programov aj s funkciou Timeshift na celé dva týždne. Úplne bez záväzkov a úplne bezplatne. Sami sa tak presvedčíte, o čo ste doteraz prichádzali.

Prístup k nahrávkam
odkiaľkoľvek

Nestihli ste si pozrieť svoju obľúbenú reláciu, film, či seriál? Nevadí! S našou modernou televíziou si môžete ľahko nastaviť ich nahrávanie. A to nielen vopred, ale aj po ich odvysielaní. U pravidelných programov si dokonca môžete nastaviť automatické nahrávanie každého pokračovania, aby ste už neprišli ani o jedinú časť. Okrem toho sú všetky nahrávky uložené online, takže si ich môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek.

Sledujte TV na viacerých zariadeniach súčasne

Osem hodín večer, v televízii množstvo zaujímavých programov a každý člen rodiny chce sledovať niečo iné. Ale veď to vôbec nie je problém! S našou televíziou môžete vyhovieť všetkým. Kým vy sledujete dokument na televízii, vaše deti si môžu pozrieť film na počítači a vaša drahá polovička seriál na tablete. U nás je niečo také samozrejmosťou. A bez nezmyselných poplatkov!

Široká programová ponuka

Začnite si s našou ponukou užívať až 120 slovenských aj zahraničných televíznych programov širokého zamerania a vo vysokej obrazovej kvalite. Od spravodajských, cez filmové, až po dokumentárne kanály, s našou programovou ponukou sa nudiť zaručene nebudete.