Televízia – Sledujte televíziu 21. storočia! Už aj pre Prešov a okolie!

Moderná televízia už za 4 € mesačne

V základnom balíku Vám ponúkame 45 kanálov s možnosťou rožšírenia o doplnkové balíky

Timeshift

Už nikdy nepremeškajte ani sekundu programu, ktorý sledujete! S funkciou Timeshift si program kedykoľvek pozastavíte alebo sa vrátite v čase, ak ste niečo nestihli. A to až o celých 7 dní u vybraných programov a 50 hodín u všetkých ostatných! S touto funkciou sa stanete skutočným pánom Vašej televízie.

Sledujte TV na viacerých
zariadeniach súčasne

Osem hodín večer, v televízii množstvo zaujímavých programov a každý člen rodiny chce sledovať niečo iné. Ale veď to vôbec nie je problém! S našou televíziou môžete vyhovieť všetkým. Kým vy sledujete dokument na televízii, vaše deti si môžu pozrieť film na počítači a vaša drahá polovička seriál na tablete. U nás je niečo také samozrejmosťou. A bez nezmyselných poplatkov!

Prístup k nahrávkam
odkiaľkoľvek

Nestihli ste si pozrieť svoju obľúbenú reláciu, film, či seriál? Nevadí! S našou modernou televíziou si môžete ľahko nastaviť ich nahrávanie. A to nielen vopred, ale aj po ich odvysielaní. U pravidelných programov si dokonca môžete nastaviť automatické nahrávanie každého pokračovania, aby ste už neprišli ani o jedinú časť. Okrem toho sú všetky nahrávky uložené online, takže si ich môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek.

Skúšobná doba

14 dní zadarmo!

Fixný základný balík

4 € / mesiac

Doplnkové balíky

S balíčkom BASIC nájdete dokonalú rovnováhu medzi cenou a zábavou. Tento balíček vhodne rozširuje základný balíček o stanice zamerané na filmy, dokumenty, šport a celú rodinu bez zbytočných výdavkov za zvlášť spoplatnené kanály. Vďaka BASIC sa celá Vaša rodina bude môcť vždy pozerať na to, čo ju zaujíma.

+12,80 € / mesiac

Nechajte sa rozmaznávať bohatým balíčkom MAXI. Spríjemnite si čas pestrou ponukou najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery, FilmBox, HBO a mnohých ďalších. MAXI Vás presvedčí, že vždy je na čo pozerať!

+23,70 € / mesiac

HBO HBO 2 HBO 3

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Svoje vlastné prémiové potešenie bez reklám, 24 hodín denne.

+6,80 € / mesiac

Cenovo výhodný doplnok k základnému balíčku obsahujúci spoplatnené slovenské kanály.

+1,60 € / mesiac

HBO HBO 2 HBO 3 HBO GO

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Balík obsahuje službu HBO GO, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na vašom počítači, mobile, tablete alebo televízii.

+9,50 € / mesiac

Prvý mesiac teraz len za

0,1 €

Pošlite s našim balíčkom pre najmenších svoje deti na výlet do sveta rozprávok, kde je možné všetko!

+2,40 € / mesiac

Vychutnajte si rodinu filmových kanálov FilmBox zahrňajúcu veľkofilmy, filmy pre náročného diváka, zábavu pre celú rodinu aj pre dospelých, bojové umenia, dokumenty, hudbu aj módu. S FilmBoxom získate úplnú všehochuť v jedinej službe!

+5 € / mesiac

Nova Sport 1 Nova Sport 2 Eurosport Eurosport2 Sport1 Sport2 Arena sport 1 Auto Motor Sport Golf Channel

Objednajte si ŠPORT - programovú ponuku, ktorá Vás už nikdy nenechá v štichu pri hľadaní športovej zábavy. Ponúkne Vám všetky možné športy a podujatia, takže Vám už nikdy neuniknú žiadne majstrovstvá ani žiadna z obľúbených líg.

+8,20 € / mesiac

Animal Planet Fishing&Hunting Discovery Discovery : TLC Discovery Science Discovery Turbo Xtra Discovery ID Xtra

Sledujte nové pohľady na udalosti svetových dejín, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných miest a exotických krajín ale aj tie najlepšie zábery zo sveta divokých a domácich zvierat.

+3,70 € / mesiac

Brazzers Erox HD Eroxxx HD Extasy Hustler HD Leo TV Playboy TV Reality Kings TV Redlight HD

Relaxačný balíček pre dospelých plný erotiky a vzrušenia.

+9,30 € / mesiac

Doplnkové služby

Aktivujte si možnosť 7 dní spätného sledovania u vybraných kanálov (Markíza, Doma, Dajto, ČT, HBO), 50 hodín u ostatných a tiež 50 hodín nahrávok u všetkých kanálov, ktoré máte aktívne. Tieto služby Vás oslobodia od televízneho programu. Sledujte, čo chcete a kedy chcete. S nahrávkami budete mať až 50 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

+1,65€ / mesiac

Uložte si každý obľúbený program a nechajte nahrať všetko, čo by Vám mohlo uniknúť. S nahrávkami budete mať až 120 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

+3,20€ / mesiac

Využite možnosť prepojenia Vášho účtu SledovanieTV s Apple TV a vyskúšajte si moderné, rýchle, príjemné prostredie našej aplikácie. Nie je na čo čakať, môžete sa len tešiť!

+1,30€ / mesiac

Doprajte všetkým členom rodiny chvíľku oddychu s možnosťou sledovania televízie na ďalších dvoch tabletoch, telefónoch či počítačoch súčasne (maximálne je možné zaregistrovať štyri zariadenia).

+1,10€ / mesiac

Zariadenia

Na PC a notebooku môžete sledovať vysielanie priamo v prehliadači na adrese nášho partnera:
www.sledovanietv.sk

Pre mobilné platformy máme aplikáciu, ktorú si môžete prevziať z Google Play alebo iTunes App Store

Prevziať z App Store Prevziať z Google Play

Podporované sú Smart TV značiek Samsung, Panasonic, LG a tiež Apple TV. Aplikáciu si môžete prevziať priamo v obchode na Vašej Smart TV.

V ponuke máme tiež set-top-box s ktorým môžete sledovať vysielanie a užívať si všetky dodatočné funkcie aj na štandardnej televizii.

79 €

Pozrieť v e-obchode

Pozrite si krátke video o tejto službe

Oslovila Vás naša ponuka modernej televízie?

Zaregistujte sa a môžete ju vyskúšať na 14 dní zadarmo!

Prevádzkovateľom služby je spoločnosť SledovanieTV.sk s.r.o., so sídlom Miletičova 1, 821 08, Bratislava, IČ: 47374063. Obsah televíznych kanálov v jednotlivých ponukách a balíčkoch sa môže meniť.

Helpdesk

pondelok až piatok / 8.00 - 16.00

0948 482 489
itcity@itcity.sk

Newsletter

Chcete byť o novinkách informovaný ako prvý?

Poradíme Vám?

0948 482 489
itcity@itcity.sk

© 2010 - 2018   ITcity s. r. o. | Všetky práva vyhradené!

Prešov