keyboard_arrow_up

O nás

O ITcity

Sme lokálna firma a sme na to hrdí

„Každý deň pracujeme na tom, aby ste dostávali len tie najlepšie služby“

Miroslav Havrila

CEO

„Každý deň pracujeme na tom, aby ste dostávali len tie najlepšie služby“

Miroslav Havrila

CEO

O nás

Sme ITcity a máme radi technológie. Začínali sme kedysi dávno ako predajňa s výpočtovou technikou a neskôr sme sa kvôli veľkému záujmu začali venovať aj servisu stolných počítačov a notebookov. Vo firme sme mali sme kolegu z obce blízko Prešova. Ten sa nám raz posťažoval, že tam nemá možnosť pripojiť sa na Internet. Prekvapilo nás to, ale uvedomili sme si, že asi nebude jediný. A tak sa zrodil nápad. Prečo nepriniesť kvalitné pripojenie aj mimo miest?

Bola to pre nás výzva, ale keďže sme už mali skúsenosti so správou sietí, rozhodli sme sa ísť do toho. Za krátky čas sme vybudovali menšiu sieť a pripojili prvých zákazníkov. Odozva bola veľmi dobrá a tak pokrytie a počet zákazníkov rýchlo rástli. Vtedy prišli aj prví firemní zákazníci. Činnosť sme teda rozšírili o správu sietí, inštaláciu kamerových systémov, hostingové a cloudové riešenia a iné sieťové služby.

S našim úspechom prišli prvé problémy. Aj naďalej sme sa chceli venovať rozširovaniu pokrytia a zlepšovaniu služieb, ale začali nás brzdiť administratívne povinnosti. Preto sme sa rozhodli vyvinúť vlastný informačný systém ktorý by nám pomohol so správou firmy aj siete. Nazvali sme ho NATALY a začali používať. V priebehu rokov sa nám osvedčil. Je jednoduchý a zvláda všetko, čo väčšina podnikateľov potrebuje. Neustále ho vylepšujeme a dnes ho už hrdo ponúkame aj iným firmám. Veríme, že aj im pomôžte tak, ako pomáha nám.

Našou najväčšou vášňou sú však stále technológie, preto sa najviac venujeme poskytovaniu internetového pripojenia a sieťovým službám. Aktuálne už máme pokrytie a zákazníkov aj viac, než 20 kilometrov od Prešova. A tým zďaleka nekončíme.

Ak aj vy máte problém s dostupnosťou internetu, alebo nie ste spokojní s pripojením ktoré je u vás dostupné, nebojte sa nás kontaktovať! Každý zákazník, aj potenciálny, je pre nás dôležitý. Máme radosť, keď naša sieť rastie a ľudia si môžu užívať rýchly internet. Alebo ak ste podnikateľ a strácate sa vo svete technológií, či len potrebujete pre svoju firmu špecifické riešenie, ozvite sa! Radi sa s vami stretneme a poradíme. Sme lokálna firma a chceme, aby sme sa v našom regióne mali lepšie. Aby si ľudia mohli užívať kvalitné a dostupné služby a aby sa miestne firmy vďaka moderným technológiám úspešne rozvíjali.

Sme ITcity a záleží nám, čo sa okolo nás deje.

Sme lokálna firma

Náš internet letí vzduchom