O nás | ITCITY.SK

O nás

Sme lokálna firma.
A sme na to hrdí.

O nás

Sme ITcity a máme radi technológie. Začínali sme kedysi dávno ako predajňa s výpočtovou technikou a neskôr sme sa kvôli veľkému záujmu začali venovať aj servisu stolných počítačov a notebookov. Vo firme sme mali kolegu z obce blízko Prešova. Ten sa nám raz posťažoval, že tam nemá možnosť pripojiť sa na Internet. Prekvapilo nás to, ale uvedomili sme si, že asi nebude jediný. A tak sa zrodil nápad. Prečo nepriniesť kvalitné pripojenie aj mimo miest?

Bola to pre nás výzva, ale keďže sme už mali skúsenosti so správou sietí, rozhodli sme sa ísť do toho. Za krátky čas sme vybudovali menšiu sieť a pripojili prvých zákazníkov. Odozva bola veľmi dobrá a tak pokrytie a počet zákazníkov rýchlo rástli. Vtedy prišli aj prví firemní zákazníci. Činnosť sme teda rozšírili o správu sietí, inštaláciu kamerových systémov, hostingové a cloudové riešenia a iné sieťové služby.

„Každý deň pracujeme na tom,
aby ste dostávali čo najlepšie služby“

Miroslav Havrila, CEO

Dokážeme pripojiť
aj odľahlé lokality

Na pripojenie od nás nemusíš bývať v oblasti s rozvinutou infraštruktúrou. Naša sieť je založená na spoľahlivej bezdrôtovej technológii, takže stačí byť len v dosahu nášho pokrytia signálom.

Sme lokálna
firma

Kedykoľvek počas pracovných hodín nás môžete navštíviť a opýtať sa na to, čo Vás zaujíma. Vždy vám radi poradíme.

K nám sa vždy
dovoláte

Počas pracovných hodín sme tu len pre Vás. Nikdy sa nestane, že by ste sa nám nevedel dovolať, alebo že by sme nezavolali späť.

Dostupnosť našich služieb

Kontaktujte nás ešte dnes!

0948 482 489

pondelok až piatok / 8.00 - 16.00

Radi odpovieme na Vaše otázky,
alebo dohodneme osobné stretnutie

Poradíme Vám?

0948 482 489
itcity@itcity.sk

© 2024   ITcity s. r. o. | Všetky práva vyhradené!

Prešov

Potrebujete poradiť?